Agent Profile Image

Res Nieruchomości

Biuro Nieruchomości
  • +48 667 100 105
  • +48 605 727 202
  • biuro@resnieruchomosci.pl
  • Al. Kopisto 8a lok. 68
    35-315 Rzeszów

Sprzedaż i kupno nieruchomości to skomplikowany proces. Wiąże się z tym kilka etapów, które muszą zostać dobrze przemyślane i zaplanowane, dlatego warto w tym temacie skorzystać z pomocy profesjonalistów. Działalność prowadzimy głównie w Rzeszowie, ale oferujemy również lokale, mieszkania oraz domy na sprzedaż w całej Polsce. Nasze doświadczenie w pośrednictwie na rynku nieruchomości daje gwarancję udanej współpracy. Specjalizujemy się w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości takich jak: mieszkania, domy, grunty, lokale oraz budynki komercyjne. Nasze oferty obejmują zarówno nowe domy, w tym dom od dewelopera, i mieszkania na rynek pierwotny, jak i nieruchomości z rynku wtórnego. Możemy Ci pomóc w każdym aspekcie związanym z nieruchomościami — interesuje Cię kawalerka do wynajęcia czy sprzedaż mieszkania? Chętnie się tym zajmiemy i zaproponujemy Ci najatrakcyjniejsze oferty.

Jesteśmy w stanie zorganizować wynajem mieszkania w Rzeszowie bardzo tanio, bez dodatkowych opłat ze strony kupującego. Zależy nam na tym, by zaoferować Państwu przejrzyste i korzystne oferty, dlatego cały czas poszukujemy nowych nieruchomości, które mogłyby cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z naszą pomocą tanie mieszkania w Rzeszowie można znaleźć w naprawdę krótkim czasie.

Jeśli interesuje Państwa dom na sprzedaż w Rzeszowie lub okolicy, również służymy pomocą. Posiadamy liczne oferty zarówno na domy w stanie deweloperskim, jak i te do wykończenia, które na pewno zwrócą Waszą uwagę. Na tym jednak nie kończy się nasza działalność.