Agent Profile Image

Trans-Bet

Inwestor

Trans - Bet Sp.z o.o. istnieje od 1987 roku. Od początku główną dziedziną działalności spółki była produkcja masy betonowej i wyrobów betonowych. Od ponad 10 lat firma rozszerzyła swoją działalność o kompleksową realizację obiektów budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej, pełniąc najczęściej funkcję generalnego wykonawcy.

Firma Trans - Bet na zlecenie dewelopera BUKI Sp. z o.o. wybudowała inwestycję "Ogrody Hiszpańskie" Etap I przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Na osiedlu powstały 234 mieszkania. Po zdobyciu tak cennego doświadczenia w budowie budynków wielorodzinnych spółka jako główny inwestor buduje i sprzedaje lokale mieszkalne i usługowe w inwestycji "Ogrody Hiszpańskie" Etap II przy ul. Krogulskiego w Rzeszowie.

Trans - Bet
36-042 Lubenia
Siedliska 89

Franciszek Jurek
Reprezentant Spółki

Właściciele firmy Trans - Bet dzieki wieloletniemu doświadczeniu w branzy budowlanej charakteryzują się perfekcyjnym poziomem wykonanych usług i wysoką jakością stosowanych materiałów, organizacją prac gwarantujących bezpieczne wykonanie oraz terminowością i konkurencyjnymi cenami. Klienci doceniają ich rzetelność, wiarygodność i fachowość, co potwierdzają w wystawionych referencjach.